2020. október 07.

Anyám! Az álmok nem hazudnak!

Anyám! Az álmok nem hazudnak! - Orbán Erika és Czobor Éva közös könyvbemutatója és kiállítás megnyitója 2020. október 15-én 17.00 órakor a muzeális gyűjteményben.

2020. október 07.

"Párhuzamok találkozása" - festmény- és fotókiállítás

"Párhuzamok találkozása" címmel nyílik meg Medgyesi László és Árgyelán György közös kiállítása a muzeális gyűjteményben 2020. október 8-án, 17.00 órakor.

2020. szeptember 15.

Komló másként - Árgyelán György fotókiállítása

Komló másként címmel nyílik meg Árgyelán György fotóművész kiállítása a muzeális gyűjteményben 2020. szeptember 17-én (csütörtök) 17 órakor. Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

2020. július 21.

"Kezedben a múlt" - őslénytani és ásványtani vándorkiállítás

A Magyarhoni Földtani Társulat által kezdeményezett "Év ásványa" és "Év ősmaradványa" programhoz kapcsolódóan minden évben meghirdetésre kerül a "Kezedben a múlt" c. rajzpályázat. E pályázat legszebb műveiből nyílt időszaki kiállítás a muzeális gyűjteményben, melyet Kupi László színes ásványfotói egészítenek ki.